NOCLEGI

Do dyspozycji naszych gości oferujemy 4 luksusowo wyposażone indiańskie tipi, oraz 2 jurty mongolskie.

- Tipi to dom Indian Ameryki Północnej. W ich języku oznacza " miejsce gdzie się żyje". Średnica każdego wynosi 7 m, dodatkowo przed tipi wyznaczony jest ogródek o powierzchni 25 m2 z ławostołem, parasolem i leżakami.  Każdy z nich jest wyposażony w drewnianą podłogę, wyłożoną miękką wykładziną i dywanami, wraz z piecem kominkowym, w którym będziecie mogli zapalić sobie ognisko, i cieszyć się ciepłem i blaskiem płomieni. W każdym tipi znajdziecie wygodne łóżka, klimatyczne oświetlenie, miękkie skóry w których będziecie chcieli od razu wylegiwać się, oraz radio, tv, lodówkę,  oraz naczynia kuchenne. W osobnym domku znajdą Państwo prywatną toaletę z prysznicem, tylko do dyspozycji gości zamieszkujących jeden namiot. Do dyspozycji gości jest także osobna wiata kuchenna, w której można przygotować całą gamę posiłków.

- Jurta to okrągły dom ludów żyjących na stepach Azji. Samo słowo kojarzy się zwykle z Mongolią, ale jest - uwaga - pochodzenia tureckiego. Każda jurta u nas posiada powierzchnię 30m2, jest ocieplona, posiada kominek oraz aneks kuchenny i - co ważne, łazienkę z prysznicem wewnątrz jurty. Postaraliśmy się przygotować dla Was wnętrza sprzyjające relaksowi, z gustownym wystrojem i klimatycznym oświetleniem. A przed jurtą stoi dla Was wygodny ławostół z parasolem, oraz grill.

Proponujemy Wam przeżycie niezapomnianej przygody. Niebo nad Rajczynem jest pełne gwiazd, blask palącego się ognia - tego nie znajdziecie w hotelu czy pensjonacie.

 

Rajczyn. Przygoda, wypoczynek, uśmiech. Niezapomniane noclegi w tipi i jurtach!