ATRAKCJE

Wypoczynek w stylu SLOW LIFE, z dala od wielkich miast, w kameralnej atmosferze, z klimatem. 
Filozofia Slow Life nakazuje chociaż przez chwilę zwolnić tempo, poświęcić czas na własne zainteresowania, na kontakt z przyrodą, jednocześnie odrzucając codzienny pęd, gonitwę za pieniądzem i karierą.

W Wiosce Tipi proponujemy klimatyczne i niepowtarzalne noclegi typu glamping, bliskość przyrody, ciszę, spokój, świeże powietrze. Łatwiej w naszej okolicy spotkać stado jeleni, niż gromady turystów. To idealne miejsce, gdzie możesz wyłączyć silniki chociaż przez weekend.

W okolicy jest wiele ciekawych miejsc. Można pojeździć rowerem po lesie, pospacerować nad Odrą, podglądać dziką przyrodę,  wreszcie popróbować jazdy konnej u naszych sąsiadów ze Stajni Gryżyce. Można też nie robić nic, położyć się na hamaku w ogrodzie i poczytać swoją ulubioną książkę. 
Jednym słowem panuje tu "święty spokój", bez tłumu turystów, bez zgiełku dużych i znanych miejscowości turystycznych.

Marzy Wam się " słodkie nic nie robienie", "nie myślenie o trudach codzienności", naprawdę bez ludzi, wśród drzew, w ciszy, a jednak ładnie, klimatycznie, wygodnie i komfortowo. Bez codziennych newsów, polityki, z lampką dobrego wina, podczas gorącej kąpieli w balii ogrodowej w świetle księżyca i gwiazd, czy
z piwkiem w blasku palącego się ogniska.

Wydaje się to prawie niemożliwe, a jednak - jesteśmy, w małej miejscowości Rajczyn,
w gminie Wińsko na Dolnym Śląsku.
Jeśli zebraliście się w sobie i musicie odpocząć, chociaż przez weekend, przyjedźcie do nas.

Rajczyn. Przygoda, wypoczynek, uśmiech. Niezapomniane noclegi w tipi i jurtach!